Objednat

eBook REZERVAČNÍ SMLOUVY v realitní praxi + základní vzory RS + vzory pro ukončení RS


 

Pacta sunt servanda (smlouvy se mají dodržovat)

Jak je to s rezervačními smlouvami z pohledu paragrafů, judikatury a realitní praxe? Odpovědi vám poskytne eBook Rezervační smlouvy v realitní praxi, kde v rozsahu 25 stran najdete všechny potřebné informace, vč. praktických tipů a doporučení.

Základní vzory rezervačních smluv, které jsou součástí produktu, můžete využít buď přímo, nebo se můžete některými ustanoveními nechat třeba jen inspirovat. A jak řešit situaci, kdy k naplnění rezervační smlouvy nedojde? Vzor Dohoda v souvislosti s ukončením rezervační smlouvy vám zajistí, že zprostředkovatele (ani jeho klienty-prodávající) nebude odstoupivší strana žalovat, a to i přesto, že bude smluvní pokuta po právu uplatněna.

 

 

Obsah eBooku REZERVAČNÍ SMLOUVY V REALITNÍ PRAXI

1) Rezervační smlouva ve vztahu k zákonu o realitním zprostředkování

2) Právní a obchodní rozdíly při uzavírání dvoustranných a trojstranných RS

3) Smluvní pokuta v RS - platné sjednání, konstrukce a formulace ujednání

4) Rezervační smlouva v hledáčku justice - judikatura ohledně smluvních pokut v RS, pohled soudů na RS v návaznosti na realitní zákon (nový rozsudek z 8.11.2022)

5) Vzory rezervačních smluv - trojstranná (prodej nemovitostí) a dvoustranná (nájem bytu)

6) Jak zajistit, aby vás a vašeho klienta (typicky prodávajícího) odstoupivší strana nežalovala

7) Vzor dohody uzavřené v souvislosti s ukončením rezervační smlouvy a uplatněním sml. pokuty

 

 

O jaké konkrétní VZORY se jedná?

Dohoda v souvislosti s ukončením rezervační smlouvy a uplatněním 1) části smluvní pokuty / 2) celé smluvní pokuty - vždy s podílem / bez podílu pro RK, pro trojstranné RS

Dohoda v souvislosti s ukončením rezervační smlouvy a uplatněním 3) části smluvní pokuty /  4) celé smluvní pokuty - vždy s podílem / bez podílu pro RK, pro dvoustranné RS

K tomu obdržíte vzory 5) Rezervační smlouva na prodej nemovitostí - trojstranná, 6) Rezervační smlouva na převod družstevního podílu - trojstranná, 7) Rezervační smlouva na nájem bytu - dvoustranná a 8) Rezervační smlouva na podnájem družstevního bytu - dvoustranná (z produktu Vzory pro RK)

 

 

Máte o uvedený eBook a vzory zájem?

1. Objednejte prostřednictvím formuláře níže, nebo na info@gaudens.cz zašlete své fakturační údaje.

2. Cenu produktu  730 +DPH (celkem 883,30 Kč) uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, var.s.: vaše IČO.

3. Po přijaté platbě vám bude eBook Rezervační smlouvy v realitní praxi (rozsah 25 stran, ve formátu *.pdf) a uvedených 8 vzorů (ve formátu *.doc) zasláno na sdělený e-mail; doklad o provedené platbě vám následně zašleme elektronicky.

 

Pozn.: Uvedené smluvní vzory jsou koncipovány jako obecné vzorové dokumenty a jako takové samozřejmě nemohou postihnout veškeré individuální požadavky a specifika daného obchodního případu, resp. procesů a smluvní dokumentace.  Pro maximální právní jistotu je proto vždy záhodno využít služeb advokátní kanceláře; tyto vzory nepředstavují poskytování právních služeb ve vztahu k osobě, která je od nás pořídí a dále použije.

 

Doporučujeme vaší pozornosti: VZORY SMLUV PRO REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATELE, 97 vzorů a formulářů >>>

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>