Obchodní podmínky


Vzdělávací akce: Přihlášky, jejich změny a případná storna, jsou závazné a přijímáme je prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách u příslušného kurzu nebo na info@gaudens.cz. Účastník je povinen uhradit cenu kurzu před zahájením dle dispozic sdělených mu v potvrzení rezervace, které obdrží na sdělenou e-mailovou adresu jako doklad o přijetí jeho přihlášky na příslušný kurz. Pokud se účastník na kurz nedostaví bez předchozí omluvy, případně pokud svou rezervaci zruší den před konáním kurzu nebo v den jeho konání, bude mu účtována smluvní pokuta odpovídající ceně objednaného kurzu (tedy v objemu rezervovaných a objednaných účastnických míst). V případě předem omluvené neúčasti (elektronicky nebo písemně) bude vložné uhrazené účastníkem převedeno na nejbližší termín daného kurzu (toto převedení je možné jen jednou), při stornu rezervace bude účastníkovi účtována smluvní pokuta odpovídající polovině ceny objednaného kurzu. Vyhrazujeme si právo změny data a místa či zrušení kurzu z organizačních či provozních důvodů. V případě, že se kurz neuskuteční z důvodů na straně poskytovatele společnosti Gaudens s.r.o., uhrazená částka bude po dohodě objednateli vrácena na jím sdělený účet nebo převedena na nejbližší další termín daného kurzu. Cena kurzu vždy zahrnuje vedle vlastního výkladu rovněž příslušné studijní materiály v tištěné podobě a drobné občerstvení.

Vzory smluv a eBooky: Objednávky, jejich změny a případná storna, jsou závazné a přijímáme je prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách u příslušného produktu nebo na info@gaudens.cz. Objednatel je povinen uhradit cenu produktu před jeho dodáním dle dispozic sdělených mu v potvrzení objednávky, které obdrží na sdělenou e-mailovou adresu jako doklad o přijetí jeho objednávky daného prouktu. Po provedené platbě je objednaný produkt zaslán vč. dokladu o platbě na sdělený e-mail. Smluvní vzory jsou koncipovány jako obecné vzorové dokumenty a jako takové nemohou postihnout veškeré individuální požadavky a specifika daného subjektu, který od nás ten který produkt pořídí.  Pro maximální právní jistotu je proto vždy záhodno využít služeb advokátní kanceláře; dodávané vzory nepředstavují poskytování právních služeb ve vztahu k osobě, která je od nás pořídí a dále použije. Obdobně je tomu i v případě eBooků, které jsou vždy toliko odborným názorem autorů, a jako takové tedy nejsou právně závazné.

Ochrana osobních údajů: Údaje, které nám poskytujete, používáme k tomu, abychom Vás kontaktovali zpět a poskytli Vám informace, o které jste nás požádali, nebo pro účely plnění našich povinností, tj. pro realizaci vzdělávacích akcí, odborného poradenství a dodání objednaných produktů. Veškeré osobní údaje jsou zpracovány zákonným a transparentním způsobem a jsou vyžadovány pouze přiměřené, relevantní a nezbytné údaje ve vztahu k účelu zpracování.  Vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu můžeme vedle toho využít k tomu, abychom Vám zasílali obchodní sdělení, tj. abychom Vás informovali o událostech, produktech nebo službách, které poskytujeme a které by Vás, podle našeho názoru, mohly zajímat. Poskytnutí osobních údajů pro účely plnění smlouvy a poskytnutí osobních údajů pro účely odpovědi na Vámi vznesené dotazy nebo Vámi požadované informace, jsou naším smluvním požadavkem, a jejich neposkytnutí může být důsledkem neuzavření smlouvy nebo neposkytnutí odpovědi na Vámi vznesené dotazy. Vedle toho zpracování Vašich osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení můžete kdykoliv odmítnout a nebude to mít vliv na naše jiné vzájemné vztahy. Stačí nám zaslat e-mail s příslušnou žádostí na info@gaudens.cz nebo jinou adresu, ze které jste od nás obdrželi obchodní sdělení. Kompletní Zásady ochrany osobních údajů máte k dispozici ZDE >>>

Poučení spotřebitelů: Klient společnosti Gaudens s.r.o. má možnost mimosoudního řešení případných spotřebitelských sporů, pokud je v postavení spotřebitele. Souhrnné informace k této problematice jsou na webu České obchodní inspekce www.coi.cz. Všechny návrhy ve spotřebitelských sporech mezi poskytovatelem služeb společností Gaudens s.r.o. a klientem je třeba zasílat na Českou obchodní inspekci.

Gaudens s.r.o., se sídlem: Dušní 906/8, 110 00 Praha 1, IČO: 62959565, tel.: +420602463386, e-mail: info@gaudens.cz, ID datové schránky: jmb7wfh, společnost je zapsána v OR u MS v Praze, sp.zn.: C43088


 

Jak jste se o nás dozvěděli?
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>

TOPlist

Kontaktní informace