Objednat

PREZENTACE NEMOVITOSTÍ - fotografie, videoprohlídky, virtuální prohlídky a vizualizace


Workshop o moderních možnostech realitní prezentace

 

Jste realitní makléř nebo majitel realitní kanceláře a hledáte cesty, jak co nejefektivněji oslovit kupující? Chcete kvalitu svých služeb posouvat dál v duchu moderních trendů? Pak je tato akce určena právě Vám.

Společně probereme veškeré možnosti prezentace nemovitostí, projdeme si několik konkrétních realizací - pro Vaší inspiraci, ukážeme si, jak je možné si poradit s nevšedními výzvami a jak kreativně se dá při prezentaci pracovat. Obdržíte praktický materiál plný rad a tipů "Jak na to" a dozvíte se, jak díky kvalitní prezentaci nemovitosti nejen prodávat, ale i nabírat.

 

Místo konání: CDMS Krystal, José Martího 2, Praha 6
Datum konání:
úspěšně zakončeno (prezence: 9.00-9.30; program: 9.30-13.30)

 

Program akce:

1) Investice do kvalitní prezentace - vyplatí se? Jaká je (může být) přidaná hodnota pro makléře? 

2) Představení různých možností prezentace, jejich vlastností, výhod a nevýhod: fotografie - kompozice, homestaging; videoprohlídky - tvorba, možnosti a strategie; virtuální prohlídky - tvorba, Matterport a jiné SW, jak vytěžit maximum; vizualizace - virtuální homestaging a virtuální renovace, developerské projekty a nemovitosti k rekonstrukci

3) Ukázka realizace konkrétních projektů - vysvětlení různých konceptů prezentace, ukázky nevšedních řešení, nápady, rady a tipy, panelová diskuse

Pozn.: A jak může prezentace nemovitosti vypadat? Pro inspiraci ZDE >>>

 

Přednášející:

Jan Strojek, zakladatel a společník Studia BARÁK - pracuje hlavně s videem, točí, stříhá, koloruje, v rámci firmy má na starosti kreativitu. Studio BARÁK je mladá produkční firma, která se specializuje na oblast prezentace nemovitostí a související reklamní tvorbu, a to zejména pro realitní zprostředkovatele, architekty a developery.

 

Tadeáš Lenc, zakladatel, společník a CEO Studia BARÁK - v rámci realizací studia má na starosti zejména fotky a jejich postprodukci, vedle toho se věnuje řízení a strategickému rozvoji firmy, investuje do nemovitostí a hledá příležitosti tam, kde je ostatní nevidí.

 

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 2.700 Kč + 21% DPH (celkem 3.267 Kč) zahrnuje studijní materiál (prezentaci v elektronické podobě) a občerstvení. Každý účastník navíc obdrží poukaz na 15% slevu na služby Studia BARÁK. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ objednatele. Daňový doklad o provedené platbě bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.


úspěšně zakončeno (prezence: 8.30 - 9.00; výklad: 9.00 - 13.30)
.
Pokud máte zájem o konzultace týkající se GDPR nebo o realizaci tohoto semináře pouze pro vaší kancelář, kontaktujte nás na tel. 602684968 nebo na info@gaudens.cz.Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>