Objednat

DRESS CODE, PSYCHOLOGIE BAREV, IMAGE A ŘEČ TĚLA - workshop pro muže a ženy v realitách


 

 

Připravte se na opravdu nabitý program! Dozvíte se vše, co by měl každý muž a každá žena vědět a znát z oblasti stylingu a dress codu, psychologie barev atp., co využijete jak v profesním, tak i v soukromém životě. Vždyť to, jak vypadáme, má velký vliv na to, jak jsme vnímáni...

Jana Hauserová

 

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)
.
Místo konání: Hotel Avanti, Střední 61, Brno
Datum konání
bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)

 

Obsah workshopu:

Na úvod probereme věci kolem prvního dojmu a haló efektů, sociálních faktorů a bubliny. Dozvíte se důležité informace týkající se barevné psychologie a typologie a vše podstatné kolem formálních a neformálních pravidel dress codu. Společně se podíváme na řeč těla a řekneme si, jak s ní pracovat u sebe a jak jí číst u druhých.

Pánové si navíc udělají jasno v základech pánského šatníku - jak mají vypadat jednotlivé kusy oblečení a jak mají sedět. Probereme kravaty a uzly, kvalitu oděvů a jejich materiály. Společně zkombinujeme styl, barvy, obuv a doplňky.

Dámy se dozví, jak si efektivně poskládat set oblečení pro každou příležitost, naučí se vyzdvihnout přednosti a zaretušovat příp. nedokonalosti - optické korekce postavy oděvem. Probereme časté chyby i absolutní faux pas - nejčastější stylistické prohřešky. Dozvíte se, jak být stylová, zapůsobit a udělat první dojem.

 

 

Lektorka:

Jana Hauserová / profesionální vizážistka a stylistka. Vystudovala obor Master of Make-up Artist, Stylist and Photographer. Ve svém oboru poskytuje individuální poradenství a konzultace mužům i ženám z řad korporátní, podnikatelské i umělecké klientely. Jako stylistka se věnuje reklamě, filmu, svatbám a portrétovému focení, má bohaté zkušenosti s líčením na módních přehlídkách, při tvorbě reklam a fotografií. Je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR.

 

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 3.700 Kč + 21% DPH (celkem 4.477 Kč) zahrnuje vedle vlastního programu a studijních podkladů také drobné občerstvení. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ nebo RČ objednatele. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven Certifikát o absolvování.

 

Máte zájem o realizaci tohoto workshopu pouze pro Vaší firmu?

Kontaktujte nás na info@gaudens.cz.

TOPlist

připrav se na nabitý den, témat v obou blocích bude opravdu hodně...Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>