Objednat

STYLING, IMAGE A DRESS CODE - individuální workshop realizovaný na míru pro firmy a týmy působící nejen v byznysu


 

Připravte se na opravdu nabitý program! Dozvíte se vše, co by měl každý muž a každá žena vědět a znát z oblasti stylingu a dress codu, co využijete jak v profesním, tak i v soukromém životě. Vždyť to, jak vypadáme, má velký vliv na to, jak jsme vnímáni...

Jana Hauserová

 

Místo konání: Podle dohody v místě objednatele
Datum konání:
TENTO WORKSHOP REALIZUJEME POUZE JAKO INDIVIDUÁLNÍ AKCI
Program akce: 9,00-16,00 hod.

 

 

Modul pro ženy:

Díky workshopu si uděláte jasno v základech dámského šatníku, řeknete si, co v něm nesmí chybět a co se v něm naopak nikdy nesmí objevit. Dozvíte se, jak si efektivně poskládat set oblečení pro každou příležitost, naučíte se vyzdvihnout přednosti a zaretušovat nedokonalosti - optické korekce postavy oděvem. Pomocí barevné typologie  se každá z vás dozví, jaký je typ. Proberete časté chyby i absolutní faux pas - nejčastější stylistické prohřešky. Společně zkombinujete styl, doplňky, barvy a obuv, řeknete si formální a neformální pravidla. Dozvíte se, jak být stylová, zapůsobit a udělat první dojem.

 

Modul pro muže:

Na workshopu probereme věci kolem prvního dojmu a haló efektů, sociálních faktorů a bubliny. Dozvíte se důležité informace týkající se barevné psychologie a typologie, proberete témata týkající se mužské postavy a jejího formování. Uděláte si jasno v základech pánského šatníku - jak mají vypadat jednotlivé kusy oblečení a jak mají sedět. Proberete kravaty a uzly, kvalitu oděvů a jejich materiály. Společně zkombinujete styl, barvy, obuv a doplňky a dozvíte se vše kolem formálních a neformálních pravidel dress codu.

 

 

Organizační informace:

Tato individuální akce je koncipována jako jednodenní workshop. Vlastní program je spojením / propojením modulu ženy a muži s časovou dotací 9,00-16,00 hod. Akci je možné realizovat i tak, že je dopolední blok 9,00-12,30 věnován ženám (bez účasti mužského osazenstva) a odpolední blok 13,30-16,00 mužům. Nebo pokud jste výhradně mužský (nebo naopak ženský) tým, probíráme pouze daný modul.

 

 

Lektorka workshopu:

Jana Hauserová / profesionální vizážistka a stylistka / www.janahauser.cz. Vystudovala obor Master of Make-up Artist, Stylist and Photographer. Ve svém oboru poskytuje individuální poradenství a konzultace mužům i ženám z řad korporátní, podnikatelské i umělecké klientely. Jako stylistka se věnuje reklamě, filmu, svatbám a portrétovému focení, má bohaté zkušenosti s líčením na módních přehlídkách, při tvorbě reklam a fotografií. Je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR.

 

 

Máte zájem o realizaci této akce? Kontaktujte nás na info@gaudens.cz nebo nezávazným poptávkovým formulářem níže.

TOPlist

připrav se na nabitý den, témat v obou blocích bude opravdu hodně...Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>