Objednat

Povinnosti REALITNÍ KANCELÁŘE a MAKLÉŘE z pohledu zákona č. 253/2008 Sb.


Jak na aplikaci AML zákona - dokumenty a postupy


Seminář je svým zaměřením určen majitelům a manažerům RK a realitním makléřům. Poskytne základní i praktické informace týkající se zák. č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorizmu (tzv. AML zákon).

Zákon č. 253/2008 Sb. ukládá realitním kancelářím (ale i samostatně podnikajícím makléřům) v souvislosti se zprostředkováním realitních transakcí již od roku 2008 (!) celou řadu povinností, jako je zejm. identifikace klientů, ověřování zdrojů financování transakcí, archivace dokumentů, pravidelné školení pracovníků RK atd.; a právě tomu všemu se budeme věnovat.

 

.
Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
úspěšně zakončeno, výklad: 14.00 - 17.00 (akce navazuje na dopolední seminář GDPR)
.
Pokud máte zájem o konzultace týkající se AML nebo o realizaci tohoto semináře pouze pro vaší kancelář, kontaktujte nás na tel. 602684968 nebo na info@gaudens.cz.

 

 

Program semináře

1) Jaké dokumenty musí mít vyhotovené realitní zprostředkovatel (tedy realitní kancelář, ale i samostatně podnikající realitní makléř) pro aplikaci AML zákona (zák.č. 253/2008 Sb.)

2) Jaký je postup při prodeji z pohledu identifikace a kontroly klientů (prodávajících a kupujících)

3) Co dalšího musí plnit realitní kanceláře z pohledu AML zákona a proč se tím vůbec zabývat

4) Jaká jsou nejčastější pochybení ze strany realitních kanceláří (výstupy z provedených kontrol)

5) Okrajově probereme věci kolem předkupního práva + doporučení týkající se skrytých vad

 

Přednášející:

Petr Pavlíček - právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání (soft i hard skills), v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@gaudens.cz. Přijaté přihlášky potvrzujeme elektronickou poštou (příp. dotazy zodpovíme na 602 684 968).

Účastnický poplatek ve výši 1.400 Kč + 21% DPH (celkem 1.694,- Kč) zahrnuje studijní materiál (v tištěné podobě) a občerstvení; možnost individuálního stravování v místě. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ objednatele; při naplnění kapacity semináře je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Pokud máte zájem o dokumenty potřebné pro aplikaci AML zákona z pohledu realitní kanceláře, podívejte se na www.gaudens.cz/vzory-aml (nebo plná verze na www.gaudens.cz/vzory-rk).

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>

Partneři