Objednat

AML ZÁKON V REALITNÍ PRAXI - paragrafy, procesy a dokumentaceSeminář Vám poskytne základní i praktické informace týkající se zák. č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorizmu. AML zákon ukládá realitním zprostředkovatelům (realitním kanceláří, ale i samostatně podnikajícím makléřům) celou řadu povinností s přímým dopadem do smluvní dokumentace a do procesů, a právě tomu všemu se budeme věnovat.

 

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
úspěšně zakončeno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-12.30)
.
Místo konání: Hotel Avanti, Střední 61, Brno
Datum konání
úspěšně zakončeno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-12.30)

 

 

Program semináře

1) Jaké dokumenty musí mít vyhotovené realitní zprostředkovatel (tedy realitní kancelář, ale i samostatně podnikající OSVČ realitní makléř) pro aplikaci AML zákona (zák.č. 253/2008 Sb.).

2) Jaké jsou doporučené postupy/procesy při realitním zprostředkování z pohledu identifikace a kontroly klientů  a hodnocení rizik.

3) Co všechno musí plnit realitní zprostředkovatelé z pohledu AML zákona a proč se tím vůbec zabývat.

4) Jaká jsou nejčastější pochybení ze strany realitních kanceláří, výstupy z provedených kontrol (při jedné z posledních kontrol z roku 2023 byla realitní kanceláři uložena pokuta 700.000 Kč - výstup z kontroly).

5) Panelová diskuse, praktická doporučení, zodpovězení konkrétních dotazů.

Pozn.: Pokud máte zájem o dokumentaci potřebnou pro aplikaci AML zákona z pohledu realitní činnosti, podívejte se na www.gaudens.cz/vzory-aml, v produktu je obsažen i základní AML manuál.

 

Přednášející:

Petr Pavlíček - právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání (soft i hard skills), v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 2.300 Kč + 21% DPH (celkem 2.783 Kč) zahrnuje studijní materiál (v tištěné podobě) a občerstvení; možnost individuálního stravování v místě. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ objednatele; daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

 

Máte zájem o realizaci této akce pouze pro Vaší kancelář, nebo potřebujete individuální konzultaci? Kontaktujte nás na info@gaudens.cz.


úspěšně zakončeno (prezence: 8.30 - 9.00; výklad: 9.00 - 13.30)
.
Pokud máte zájem o konzultace týkající se GDPR nebo o realizaci tohoto semináře pouze pro vaší kancelář, kontaktujte nás na tel. 602684968 nebo na info@gaudens.cz.Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>