Objednat

Dražby a nemovitosti v realitní praxi - prodej (a nákup) nemovitostí a vlastní realizace dražeb podle ZVD


Vše potřebné o veřejných dražbách pro obchodníky s nemovitostmi

 

Seminář je určen realitním makléřům a mananažerům RK, a to jako potřebný základ znalostí problematiky dražeb ve vztahu k nemovitostem. Obsah je svým zaměřením dále vhodný i pro ty subjekty, které mají zájem o rozšíření služeb o prodej nemovitostí formou veřejných dražeb. Seminář by rovněž měl být přínosný pro dražebníky, kteří potřebují proškolit své pracovníky, a samozřejmě i pro licitátory.

Cílem semináře je uvedení do problematiky zákona o veřejných dražbách a seznámení s listinnou stránkou provádění veřejných dražeb; prostor je věnován i organizačnímu zabezpečení přípravy a realizaci dražeb a činnosti licitátora (tedy jakési "Jak na dražby nemovitostí"). V rámci osnovy se rovněž věnujeme např. i otázkám týkajícím se výhod prodeje nemovitostí formou veřejných dražeb, a to jak z pohledu klientů - vlastníků, tak i z pohledu vlastních realitních kanceláří - dražebníků.

 

Místo konání:
Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
bude upřesněno (prezence: 8.30 - 9.00; výklad: 9.00 - 15.30)
.
Pokud máte zájem o konzultace týkající se dražeb nebo realizaci tohoto semináře pouze pro vaší kancelář, kontaktujte nás na tel. 602463386 nebo na info@gaudens.cz.

 

Obsah semináře:

  • Základní seznámení se zákonem o veřejných dražbách, zák.č. 26/2000 Sb. (ZVD)
  • Prodej nemovitostí v dražbě dobrovolné a v dražbě nedobrovolné a elektronické dražby
  • Listinné a organizační postupy přípravy a realizace dražeb
  • Přednosti prodeje nemovitostí dražbou pro vlastníky - klienty RK
  • Výhody koncese "Provádění veřejných dražeb" pro realitní kanceláře
  • Činnosti licitátora veřejných dražeb
  • Praktické zkušenosti s dražebním řízením za období účinnosti zákona o dražbách
  • Panelová diskuse
Doporučujeme Vaší pozornosti produkt Smluvní vzory pro veřejné dražby >>>

 

Přednášející:

Petr Pavlíček - právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o.. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního a dražebního vzdělávání, v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí. Je členem Jednoty českých právníků, byl členem představenstva České asociace dražebníků, zakládajícím členem a prvním předsedou Sekce licitátorů ČAD a místopředsedou Rady ČAD, která zajišťovala vzdělávání a certifikaci dražebníků v ČR; je autorem Smluvních vzorů pro dražby a spoluautorem Smluvních vzorů pro exekuční činnosti.

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@gaudens.cz. Přijaté přihlášky potvrzujeme elektronickou poštou (příp. dotazy zodpovíme na 602 46 33 86).

Účastnický poplatek ve výši 3.700 Kč + 21% DPH (celkem 4.477 Kč) zahrnuje studijní materiál a občerstvení; možnost individuálního stravování v místě. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ objednatele. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven CERTIFIKÁT o absolvování semináře.

 

Máte zájem o realizaci tohoto semináře „na míru“ pouze pro vaší kancelář nebo tým? Informujte se na tel. +420 602 684 968.

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>