Objednat

Nový Občanský zákoník (zák.č. 89/2012 Sb.) a nemovitosti v praxi


MODUL 7 - Nový Občanský zákoník a nemovitosti "SPECIÁL" aneb Témata, která se do předchozích modulů nevešla, ale která jsou také podstatná...

 

Cílem tohoto závěrečného modulu ze základní série seminářů k NOZ je předat ucelené a praktické informace týkající se nemovitostní úpravy v Novém Občanském zákoníku (zák.č. 89/2012 Sb., NOZ) s tím, že témata přednášky jsou okruhy, na které se v programech předchozích modulů nedostalo a které jsou i přesto podstatné.

Uvědomujeme si, že aby byl tento výukový program maximálně přínosný, je mnohdy potřeba zodpovědět celou řadu dotazů; proto mají účastníci možnost v návaznosti na seminář využít odborných konzultací týkajících se probíraných témat.

 

Místo konání: Konferenční prostory hotelu DAP, Vítězné nám. 4, Praha 6 - Dejvice
Datum konání: úspěšně zakončeno (prezence: 9.00 - 9.30; výklad: 9.30 - 16.30)Program:

.
- svěřenecký fond a jeho praktické využití
- škoda a nemovitosti
- soudní ochrana rušení držby
- sousedská práva dle NOZ
- výměnek a smlouva o důchodu
- hranice mezi pozemky, snížení výměry pozemku
- daně a nemovitosti (stručně a přehledně)
- předsmluvní odpovědnost
- smlouva o smlouvě budoucí
- movité věci a nabytí od nevlastníka

 

Přednášející:

Mgr. Vladimír Syruček - nemovitostní problematice se v rámci své právní praxe aktivně věnuje od roku 1993, specializuje se zejména na řešení duplicitních vlastnictví, vydržení, vyvlastnění, stavby na cizím pozemku, věcná břemena a jejich ocenění; v těchto oblastech úzce spolupracuje s celou řadou advokátních kanceláří, věnuje  se lektorské činnosti, dlouhodobě spolupracuje jako odborný konzultant s Nakladatelstvím C.H.Beck. Je členem Hospodářské komory ČR, Jednoty českých právníků a Vzdělávacího centra Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR.

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@gaudens.cz . Přijaté přihlášky potvrzujeme elektronickou poštou (příp. dotazy zodpovíme na 602 684968).

Pokud máte zájem o realizaci tohoto semináře pouze pro Vaší kancelář, kontaktujte nás na 602 684 968.

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>