Objednat

REALITNÍ ZÁKON V REALITNÍ PRAXI - seminář pro majitele RK a realitní makléře


- Výklad paragrafového znění zákona

- Procesy a smluvní dokumentace

- Dosavadní zkušenosti s implementací


Na semináři se dozvíte, jaké změny přinesl zák.č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování, do vlastní realitní činnosti, čemu je potřeba věnovat zvýšenou pozornost, seznámíte se paragrafovým zněním zákona a probereme, jak jednotlivá ustanovení vykládat z pohledu realitní praxe. Na semináři se také budeme podrobně věnovat smluvní dokumentaci uzavírané při realitní činnosti, podíváme se na možné formulace ve smlouvách atp.

 

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
9. února 2022 (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)

 

 

Program:

Dopolední blok 9,00-12,00: výklad zákona, důležité paragrafy

Odpolední blok 13,00-16,00: realitní procesy a uzavírané smlouvy

  • Jakým ustanovením zákona je potřeba věnovat zvýšenou pozornost?
  • V čem přijatý zákon změnil stávající realitní praxi?
  • Jaký dopad má zákon na realitní makléře a na majitele RK?
  • Jaké jsou změny v procesech realitní kanceláře a v uzavíraných smlouvách?
  • Panelová diskuse.

Pozn.: Pokud můžeme doporučit, vyhraďte si na tento seminář čas až do pozdních odpoledních hodin. Vzhledem k tomu, že máme zájem probrat a zodpovědět opravdu všechny Vaše dotazy či nejasnosti, se kterými na akci přijdete, v zásadě vždy přetahujeme určenou časovou dotaci.

 

Přednášející:

Petr Pavlíček / právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání (soft i hard skills), v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@gaudens.cz; přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 3.300 Kč + 21% DPH (celkem 3.993,- Kč) zahrnuje studijní materiál (v tištěné podobě v rozsahu 25 stran), kompletní prezentaci ze školení v elektronické podobě a občerstvení; možnost individuálního stravování v místě. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ objednatele; při naplnění kapacity semináře je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven certifikát o absolvování kurzu.

 

Pokud máte zájem o realizaci tohoto semináře „na míru“ pouze pro Vaší kancelář nebo realitní tým, kontaktujte nás tel. 602 684 968.

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>

Partneři