Objednat

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY - jak na prodej developerských projektů z pohledu realitních zprostředkovatelů


 

Workshop je určený pro realitní kanceláře a samostatně podnikající makléře a poskytne Vám důležité a praktické informace potřebné při zprostředkování prodeje bytů či rodinných domů v developerských projektech.

Chcete mít znalosti o prodeji developerských projektů? Od smluvní stránky, přes marketing a celkovou organizaci prodeje, až po konečnou fakturaci provize?  Ať už jste na prodeji nějakého developerského projektu pracovali, nebo se třeba právě připravujete na jeho získání, nebo Vás prostě téma jako realitní profesionály zajímá, tento praktický workshop Vám dá odpovědi na všechny důležité otázky.

 

Místo konání: CDMS Krystal, José Martího 2, Praha 6
Datum konání:
úspěšně zakončeno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-13.00)

 

Program akce:

1) Příprava na nábor developerského projektu, podklady, vyjednávání, forma spolupráce

2) Marketingový plán prodeje, webové stránky a jejich redakce, vzorové byty/domy, podpora prodeje

3) Smluvní zajištění / uzavírané smlouvy (zprostředkovatelská smlouva a provize, rezervační smlouva, předkupní smlouva, kupní smlouva)

4) Financování projektu, řešení hypoték pro kupující, vypořádání kupní ceny (ZP, praxe bank, úschovy)

5) Prodejní etapy, předprodeje, prohlídky, práce s kupujícími, rezervace, nábor zakázek od kupujících

6) Panelová diskuse (své dotazy můžete předem směrovat na info@gaudens.cz)

 

 

Přednášející:

Marek Doležal - partner realitní kanceláře, specialista na prodej developerských projektů. Ve světě realit je od roku 2004, jako realitní makléř, poradce, manažer prodejních týmů a v posledních letech i investor; má za sebou desítky úspěšných developerských projektů. Jeho názorem je, že práce realitního makléře je zejména kombinace obchodu, psychologie, práva a stavebnictví, kde je důležité mít kolem sebe ten správný tým odborníků a specialistů.

 

Petr Pavlíček - právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání, v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

 

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 2.700 Kč + 21% DPH (celkem 3.267 Kč) zahrnuje studijní materiál (16 stran v tištěné podobě) a občerstvení; možnost individuálního stravování v místě. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ objednatele. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

 

Máte zájem o realizaci této akce pouze pro Vaší kancelář, nebo potřebujete individuální konzultaci? Kontaktujte nás na info@gaudens.cz.


úspěšně zakončeno (prezence: 8.30 - 9.00; výklad: 9.00 - 13.30)
.
Pokud máte zájem o konzultace týkající se GDPR nebo o realizaci tohoto semináře pouze pro vaší kancelář, kontaktujte nás na tel. 602684968 nebo na info@gaudens.cz.Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>