Průřez aktivitami:


Semináře a kurzy pro rozvoj osobnostních dovednostní

Tento typ výukových programů je určen zájemcům o osobnostní rozvoj a vzdělávání v oblasti  využívání psychologických, prodejních a komunikačních dovedností. Cílem těchto seminářů je předat ucelený souhrn technik, s jejichž pomocí lze efektivněji pracovat jak s klienty, tak i s obchodními partnery či kolegy.

 

Individuální výukové programy, kurzy, semináře, audity a konzultace pro realitní kanceláře

Zaměření těchto kurzů je na oblasti pracovních postupů a standardů činnosti realitního makléře a kanceláře, prodejních technik, aktivit makléře, potřebných právních rámců realitní činnosti, tedy všeho souvisejícího s bezproblémových a úspěšným realitním byznysem. Konzultace poskytované realitním kancelářím mnohdy mohou být zpětnou vazbou pro popis stavu a nalezení možností změn vedoucích ke zvýšení produkce realitních makléřů a tím i celých týmů.

 

Právní semináře, konference a workshopy

Tyto vzdělávací akce pořádáme převážně pro pracovníky advokátních kanceláří, notářských a exekutorských úřadů k aktuálním problematikám novelizací či výkladů zákonů a předpisů. Těmito semináři se vždy pokoušíme reagovat na podstatné změny v oblasti českého práva.

 

Specializované semináře v oblasti veřejných dražeb a exekucí

Semináře pořádané k těmto problematikám pod vlastním jménem společnosti jsou zaměřeny zejména na praktické aspekty dražebního či exekučního řízení ve vztahu dlužník - věřitel; dále se podílíme lektorsky na seminářích pořádaných Českou asociací dražebníků.

 

Konzultace v oblasti přípravy a realizace veřejných dražeb

V rámci vlastních obchodních vztahů a rovněž aktivit na půdě České asociace dražebníků poskytujeme odborné konzultace jak členům asociace, tak i nečlenům při přípravách dražeb či při řešení anomálních situací vzniklých v rámci dražebního řízení.

 

Činnosti licitátora veřejných dražeb

Tuto službu zajišťujeme převážně členům České asociace dražebníků; pokud to kapacitní možnosti dovolí, provádíme činnosti licitátora rovněž pro nečleny asociace při dražbách dobrovolných i nedobrovolných.

 

Smluvní vzory a podání pro realitní činnosti a veřejné dražby

Produkty určené zejména subjektům zabývajícím se realitní činností a prováděním veřejných dražeb (realitní kanceláře, samostatně podnikající realitní zprostředkovatelé, dražebníci a jejich právní zástupci). S použitím produktu “Vzory pro dražby” je v současné době prováděna takřka polovina veřejných dražeb, produkt "Vzory pro RK" využívá třetina českých realitních kanceláří.

 

Teambuildingové akce

Tyto projekty jsou určeny všem týmům, kde schopnost spolupracovat je základem úspěchu; nejčastěji je realizujeme pro pracovníky obchodních a finančních společností. Teambuilding vnímáme jako proces zaměřující se na pomoc ke zdravému vývoji týmu a jednotlivých jeho členů a vytvoření spolupracující atmosféry. Zaměření: sebepoznání a poznání druhých, vnímavější pochopení skupiny, porozumění nevyřčeného a řešení problémů. V rámci těchto projektů realizujeme typy programů: stmelení kolektivu, budování týmu, kaučink skupiny, expedice, náročné a zábavné projekty.

 

Chcete se informovat o našich službách nebo o možnostech spolupráce? Kontaktujte nás na +420 602 46 33 86 nebo elektronicky.


Jak jste se o nás dozvěděli?
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>

TOPlist

Teambuilding je proces zaměřující se na pomoc ke zdravému vývoji týmu i jednotlivých členů skupiny, vytvoření spolupracující atmosféry.

TOPlist