Objednat

Styling, barevná typologie a image ženy - workshop pro rozvoj zdravého sebevědomí žen v byznysu


 

Společně si uděláme jasno v základech každého dámského šatníku, řekneme si, co v něm nesmí chybět a co se v něm naopak nikdy nesmí objevit. Poradím ti, jak si efektivně poskládat set oblečení pro každou příležitost, naučíme se vyzdvihnout přednosti a zaretušovat nedokonalosti - optické korekce postavy oděvem. Pomocí barevné typologie  pomůžu každé z vás určit, co jsi za typ. Upozorním tě na časté chyby i absolutní faux pas - nejčastější stylistické prohřešky. Společně zkombinujeme styl, doplňky, barvy a obuv, probereme formální a neformální pravidla. Řekneme si, jak být stylová, zapůsobit a udělat první dojem.

 

 

Kdy a kde?

.
Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
únor 2022 - bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)
.
Místo konání: Hotel Avanti, Střední 61, Brno
Datum konání:
březen 2022 - bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)

 

 

Jana Hauserová / profesionální vizážistka a stylistka / www.janahauser.cz. Vystudovala obor Master of Make-up Artist, Stylist and Photographer. Má bohaté zkušenosti s líčením na módních přehlídkách, při tvorbě reklam a fotografií; jako stylistka se věnuje reklamě, filmu, svatbám a portrétovému focení. Ve svém oboru poskytuje individuální poradenství a konzultace ženám i mužům z řad korporátní, podnikatelské i umělecké klientely. Je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR.

 

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst (kapacita akce je vždy pouze 12 osob), je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 2.900 Kč + 21% DPH (celkem 3.509 Kč) zahrnuje vedle vlastního programu také drobné občerstvení. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ nebo RČ objednatele; při naplnění kapacity kurzu je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven Certifikát o absolvování.

 

Máte zájem o realizaci této akce pouze pro Vaší firmu?

Kontaktujte nás na info@gaudens.cz.

TOPlist

připrav se na nabitý den, témat v obou blocích bude opravdu hodně...Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>

Partneři