Objednat

Make-up a líčení - workshop pro rozvoj zdravého sebevědomí žen v byznysu


 

Společně se  budeme věnovat otázkám ohledně make-upu a líčení. Projdeme si jednotlivé produkty, řekneme si, jak je správně použít a co má obsahovat tvoje kosmetická taštička. Nestihla ses nalíčit kvůli dětem, práci, prostě rannímu chaosu? Ukážu ti, jak to vyřešit k maximální spokojenosti do 5 minut - dáme si tipy na SOS líčení "Quick make-up". Naučíme se základní styly líčení vhodné ke tvé osobnosti, řeknu ti, jak vnímat vlastní tvář. Ukážeme si nejčastější chyby a nejlepší triky, řekneme si něco o tom, jak se na tu kterou příležitost nalíčit.

 

 

Kdy a kde?

.
Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
únor 2022 - bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-12.30)
.
Místo konání: Hotel Avanti, Střední 61, Brno
Datum konání:
březena 2022 - bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-12.30)

 

 

Jana Hauserová / profesionální vizážistka a stylistka / www.janahauser.cz. Vystudovala obor Master of Make-up Artist, Stylist and Photographer. Má bohaté zkušenosti s líčením na módních přehlídkách, při tvorbě reklam a fotografií; jako stylistka se věnuje reklamě, filmu, svatbám a portrétovému focení. Ve svém oboru poskytuje individuální poradenství a konzultace ženám i mužům z řad korporátní, podnikatelské i umělecké klientely. Je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR.

 

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst (kapacita akce je vždy pouze 12 osob), je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 1.700 Kč + 21% DPH (celkem 2.057 Kč) zahrnuje vedle vlastního programu také drobné občerstvení. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ nebo RČ objednatele; při naplnění kapacity kurzu je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven Certifikát o absolvování.

 

Máte zájem o realizaci této akce pouze pro Vaší firmu?

Kontaktujte nás na info@gaudens.cz.

TOPlist

připrav se na nabitý den, témat v obou blocích bude opravdu hodně...Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>

Partneři