Objednat

DÁRKOVÝ POUKAZ na workshop Styling, make-up a image ženy


Chcete udělat radost Vaší partnerce, kolegyni nebo kamarádce a umožnit jí účast na speciální akci pro ženy, kterou vede profesionální vizážistka a stylistka? Darujte jí poukaz na workshop Styling, make-up a image ženy - pro rozvoj zdravého sebevědomí žen v byznysu.

 

 

Jak je možné DÁRKOVÝ POUKAZ využít?

Dárkový poukaz je vždy vystaven na konrétní osobu, která pak má díky Vám uhrazenu účast na workshopu Styling, make-up a image ženy. Cena účasti 1 osoby je 2.900 Kč +DPH, toto je i cena dárkového poukazu pro 1 osobu.

Platnost poukazu je 12 měsíců, majitelka (adresátka) poukazu jej musí v této době uplatnit registrací a zvolením termínu akce na www.gaudens.cz/styling. Termíny pro období dvou měsíců jsou vypsané (s místem konání v Praze a v Brně), další budou vždy následovat.

 

 

Jak lze DÁRKOVÝ POUKAZ objednat?

1. Prostřednictvím formuláře níže; do poznámky uveďte jméno a příjmení, na které chcete poukaz (nebo poukazy při více osobách) vystavit.

2. Příslušnou cenu poukazu 2.900 Kč +DPH (celkem 3.509 Kč vč. DPH, nebo násobek při více osobách) uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, var.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude objednaný DÁRKOVÝ POUKAZ (nebo POUKAZY při více osobách) obratem zaslán na adresu Vaší kanceláře - v tištěné podobě, formát A4; daňový doklad o provedené platbě Vám zašleme na sdělený e-mail.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@gaudens.cz nebo na tel. 602463386.

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>