Objednat

FACEBOOK PRO ADVOKÁTY A ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE


Prověřená doporučení, praktické tipy a konkrétní odpovědi


Také ze všech stran slýcháte, že v dnešní době musí být advokáti a jejich kanceláře na sociálních sítích, že musí využívat placenou reklamu a být vidět, že jim to pomůže k získávání nových klientů a budování kanceláře? Nikdo Vám ale neřekne, jaké různé možnosti máte, jak to správně nastavit a optimalizovat, aby vše fungovalo. A právě prověřená doporučení a praktické tipy "Jak na to" společně probereme na tomto speciálním semináři.

David Stašek, lektor

 

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
úspěšně zakončeno (prezence: 8.30 - 9.00; výklad: 9.00 - 13.00)

 

 

Program semináře

1) Nové trendy na sociálních sítích a obecně v reklamě

2) Jaké možnosti dnes nabízí sociální sítě - ve vztahu k činnosti advokátní kanceláře

3) Jak správně nastavit reklamní kampaň - krok za krokem

4) Jak reklamní kampaně měřit, vyhodnotit a následně optimalizovat

5) Jak využít sociální sítě k získávání nových klientů a budování referenčního byznysu

 

Přednášející:

David Stašek - certifikovaný Facebook marketér. Své bohaté zkušenosti získal zejm. během spolupráce s digitální agenturou PROFICO, kde má na starosti významné klienty, jako např. Student Agency, Ytong, Velux, Unihobby a další; v rámci svých aktivit poskytuje marketingovou podporu několika advokátním kancelářím, pracuje také pro start-upy a e-shopy. V oblasti facebookové reklamy, a marketingu obecně, se rovněž věnuje lektorské a publikační činnosti.

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@gaudens.cz. Přijaté přihlášky potvrzujeme elektronickou poštou (příp. dotazy zodpovíme na 602 46 33 86).

Účastnický poplatek ve výši 2.100 Kč + DPH (celkem 2.541 Kč) zahrnuje studijní materiál (v tištěné podobě) a občerstvení; možnost individuálního stravování v místě. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČO objednatele; při naplnění kapacity semináře je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>