Objednat

JAK NA TROJNÁSOBNÉ OBRATY - workshop pro makléře a manažery RK


 

Výběr toho nejpodstatnějšího, co řešíme při našich realitních kurzech a konzultacích, aneb Jaké konkrétní změny při náboru a prodeji nemovitostí makléřům zásadně zvyšují obchodní výsledky...

 

Tento speciální workshop je primárně určený absolventům námi pořádaných veřejných nebo individuálních realitních kurzů (v rámci projektu Realitní akademie Gaudens), a to pro prohloubení znalostí, probrání dalších "drobností" a aplikaci osvědčených tipů a doporučení do realitní praxe. S ohledem na obsah by ale měl být přínosný také pro ty z řad aktivních makléřů, se kterými jsme se na našich realitních kurzech ještě nepotkali.

 

 

Místo konání:
Podle dohody v místě objednatele
Datum konání:
TENTO MODUL SE REALIZUJE POUZE JAKO INDIVIDUÁLNÍ KURZ
.
Pokud máte zájem o realizaci tohoto kurzu pouze pro vaší kancelář, kontaktujte nás na tel. 602 68 49 68 nebo na info@gaudens.cz.

 

 

Základní okruhy workshopu:

1) Obchodní plány makléře, typický pracovní den, náborové aktivity a referenční byznys
2) Náborová jednání, forma a podmínky spolupráce s prodávajícími
3) Koncepty a podpora prodeje, prohlídky a prodejní jednání, práce s poptávajícími

"Co je cílem workshopu? Podrobně s účastníky probrat konkrétní aktivity a koncepty práce, které mají přímou vazbu na obchodní výsledky realitního makléře a tím i celé realitní kanceláře. A proč ten podivný název akce TROJNÁSOBNÉ OBRATY? Protože při důsledné aplikaci některých doporučení mají makléři statisticky meziročně opravdu tento nárůst..."


Přednášející:

Petr Pavlíček - právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání (soft i hard skills), v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

 

Pokud máte zájem o realizaci tohoto kurzu pouze pro vaší realitní kancelář, kontaktujte nás na info@gaudens.cz nebo na tel. 602 684 968.

 

Kalendář nejbližších vypsaných realitních kurzů k dispozici ZDE >>>

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>

Partneři