Objednat

Individuální výukové programy a konzultace pro realitní kanceláře


 

Individuální výukové pogramy pro RK

Tyto specializované vzdělávací akce realizujeme pro české a slovenské realitní kanceláře v místě a termínu dle dohody s objednatelem. Tyto uzavřené kurzy jsou nejčastěji zaměřeny na oblasti pracovních postupů a standardů činnosti realitního makléře a kanceláře; dále pak na vlastní prodejní a obchodní dovednosti, aktivity makléře, potřebných právních rámců realitní činnosti atp. - tedy všeho souvisejícího s bezproblémových a úspěšným realitním byznysem.

Nejčastěji realizované moduly naleznete v sekci Realitní akademie >>>

 

Poradenství a konzultace pro RK

Poradenství a konzultace poskytované českým a slovenským realitním kancelářím bývají v první řadě účinnou zpětnou vazbou pro popis stavu a nalezení možností změn vedoucích ke zvýšení produkce makléřů i týmů. V rámci konzultací rovněž dle potřeby realizujeme jak jednodenní individuální výukové programy, tak samozřejmě i komplexnější formy spolupráce.

Dlouhodobější spolupráce při koučinku a poradenství jsou založeny na základním auditu marketingových a prodejních aktivit, pracovních postupů realizovaných v rámci realitní kanceláře a dále pak na auditu vedení týmu makléřů a kanceláře. "Základním auditem tedy začínáme, vyšší produkcí týmu bychom vždy po čase měli končit..."


Odhalte skryté možnosti Vašich makléřů

Zodpovězením několika jednoduchých otázek získáte poměrně jasný přehled o tom, kde jsou skryté možnosti práce Vašich makléřů, tedy jaké změny by bylo vhodné (možné) udělat pro další zlepšení jejich obchodních výsledků.

Formulář základní analýzy ke stažení ZDE >>> Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ


TOPlist

Přemýšlíte o změnách ve Vaší kanceláři, pracujete na zvýšení produktivity Vašich makléřů nebo hledáte nové inspirace pro své podnikání v realitách?

.

Kontaktujte nás a společně probereme možnosti, které se nabízejí pro řešení právě těch Vašich potřeb - a první konzultace je samozřejmě zdarma.
Kontaktujte nás

Jak jste se o nás dozvěděli?
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>