Objednat

MODUL 3.3 - Prodejní techniky realitního makléře aneb obchodní dovednosti v realitách


 

Cílem kurzu je seznámit účastníky s prodejními technikami a obchodními dovednostmi, které jsou využitelné v realitní praxi. Dále se věnujeme základním principům jednání (práce) s prodávajícími a kupujícími, ale i technikám efektivního telefonování, komunikačním chybám atp. Výsledkem kurzu by tedy mělo být předání zásad efektivního prodeje, které mají přímou vazbu na obrátkovost - produkci makléře.

 

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
25. července 2024 (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)
26. září 2024 (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)
.
Místo konání: Hotel Avanti, Střední 61, Brno
Datum konání:
3. října 2024 (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)

 

 

Program:

1) Prodejní techniky a konkrétní realitní situace - ve vztahu k prodávajícím i kupujícím

2) Koncept obchodního jednání, princip ARK trojúhelníku a 5 konceptů prodeje nemovitostí

3) Druhy prodejních technik, strategie jednání a vyjednávání, psychologie prodeje

 

Jakým tématům se budeme věnovat?

1) Jak obchodně jednat s druhými, jak prosazovat požadavky, když protistrana vytváří protitlak, tedy jak posouvat klienty z bodu A do bodu B, aby s námi nebojovali.

2) Jak pracovat s námitkami klientů při náborových jednáních nebo při prodejních prohlídkách.

3) Jak fungují ty nejúčinnější prodejní techniky, jako např. prodej otázkami, zpracování námitek, alternativní technika, přeměna cenového argumentu, myslivec, obě varianty techniky promyslím si to atd.

 

Přednášející:

Petr Pavlíček / právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání (soft i hard skills), v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@gaudens.cz ; přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 3.700 Kč + 21% DPH (celkem 4.477,- Kč) zahrnuje studijní materiál (v tištěné podobě - 18 stran) a občerstvení. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ nebo RČ objednatele; při naplnění kapacity kurzu je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven certifikát o absolvování kurzu Realitní profesionál - modul 3.3.

 

Máte zájem o realizaci tohoto kurzu „na míru“ pouze pro Vaší kancelář nebo realitní tým? Informujte se na tel. +420 602 46 33 86.

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>