Objednat

RM TEST - Test odborných znalostí pro realitní makléře (plná verze)Materiál RM TEST navazuje na publikaci REALITNÍ PRÁVO (C.H.Beck, 2018), která je komplexní učebnicí pro realitní kanceláře a makléře. Z každé kapitoly autoři do několika "svých" otázek testu zpracovali to nejpodstatnější z dané oblasti realitního práva, daňových aspektů nemovitostních transakcí a dalších okruhů souvisejících s realitní činností.

RM TEST ve svých 155 otázkách řeší konkrétní témata, ve kterých by se makléři měli orientovat a která by měli znát pro úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti pro kvalifikaci Obchodník s realitami.

A protože podnikání v realitách není pouze o odborných znalostech, ale také o obchodních strategiích a prodejních technikách, obdržíte od nás zdarma pro inspiraci eBook ANTISLEVY, který se věnuje malému, ale o to zásadnějšímu, fragmentu práce makléře - vyjednávání o prodejní ceně.

 

 

K čemu Vám bude RM TEST dobrý?

1) Získáte praktický nástroj pro zaškolování nováčků a pro zvyšování odbornosti Vašich stávajících makléřů.

2) Pomocí testu vždy zjistíte úroveň znalostí, a to jak Vámi zaškolovaných makléřů, tak i těch nově příchozích s vlastními zkušenostmi. Výsledky testu Vám pak přesně ukáží, ve kterých oblastech by si makléři měli doplnit své znalosti.

3) V testu naleznete témata (konkrétní otázky), která bude potřeba znát pro úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti pro kvalifikaci Obchodník s realitami, kód: 66-042-M, dle národní soustavy kvalifikací (projednávaný Realitní zákon pro výkon činnosti makléře předpokládá buď VŠ vzdělání, praxi 3. roky v realitách nebo právě zkoušku).

4) Materiál RM TEST obdržíte ve formátu PDF - stačí jej tedy vytisknout a zařadit do školících a pracovních manuálů, které ve Vaší kanceláři používáte.

Ukázkový náhled otázek k dispozici ZDE >>> Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ

 

 

Máte o RM TEST také zájem?

1. Prostřednictvím objednávkového formuláře (viz. níže) zašlete své údaje (název, sídlo, IČO, DIČ).

2. Cenu produktu 1.230 Kč +DPH (celkem 1.488,30 Kč) uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, v.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude TEST ODBORNÝCH ZNALOSTÍ PRO REALITNÍ MAKLÉŘE (155 otázek - rozsah 36 stran, verze s odpovědí i bez odpovědi + tabulka na odpovědi, vše ve formátu PDF) zaslán na Vaší e-mailovou adresu + od nás ZDARMA obdržíte jako bonus eBook ANTISLEVY (rozsah 39 stran, v hodnotě 580 Kč).

Pro dotazy nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 602 684 968 nebo e-mailu: info@gaudens.cz.

12.9. - Právo a nemovitosti v realitní praxi - smlouvy a paragrafy, www.gaudens.cz/pravo

13.9. - Budování a vedení realitního týmu, manažerský workshop, www.gaudens.cz/tym

18-20.9. - Realitní akademie - nábor, prodej, prodejní techniky, www.gaudens.cz/akademie

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>

Partneři