Objednat

eBook LIST VLASTNICTVÍ - vše o listu vlastnictví a zápisech na něm


 

Tento eBook o rozsahu 98 stran podrobně mapuje výstup z katastru nemovitostí v podobě listu vlastnictví. Víme, co který zápis na LV znamená? Co znamená, když zápis je/není (pozitivní a negativní vymezení), jak zápis správně číst (překlad z geodetického či právního jazyka) a co pro nakládání s nemovitostí znamená atd. V eBooku najdete konkrétní příklady s výstižným popisem, a to od běžných situací, přes situace méně obvyklé, až po vysloveně raritní či výjimečné.

Navíc ve spojení s eBookem KATASTR  NEMOVITOSTÍ budete mít v rosahu 157 stran ucelený zdroj všech důležitých informací týkajících se  KN a LV. Pokud se profesně věnujete realitám nebo nemovitostnímu právu, tyto dva eBooky by ve Vaší eKnihovně určitě neměly chybět.

 

 

Jaká témata a příklady v eBooku LIST VLASTNICTVÍ najdete?

Důležitost textu nad i pod jednotlivými částmi LV, jedinečnost katastrálního území, nutnost užívat označení částí měst, číselné řady u pozemků, různorodost vlastníků, částečný výpis, zemědělské, lesní a ostatní pozemky, vodní plochy, stavby, které jsou samostatné, součástí pozemku či práva stavby, dočasné, na cizím pozemku celé či přesahem, ve více katastrálních územích, jednotky, právo stavby, věcná břemena, služebnosti, předkupní právo, zástavní právo, zapsaný nájemní/pachtovní vztah, poznámka spornosti, informace o žalobách, informace o exekucích a insolvenčním řízení, zajištění majetku v trestním řízení, katastrální operát, plomby a upozornění, různé druhy nabývacích titulů.

V materiálu nechybí komentář a upozornění na časté omyly či chyby: veřejný seznam a veřejná listina a výjimky z tohoto, superficiální zásada a její dopady do praxe, okamžik vkladu a doručení a jak je ovlivnit, řešení kolize podání, neznámý či nedostatečně identifikovaný vlastník, přídatné spoluvlastnictví, duplicitní vlastnictví, právo stavby, podzemní stavba, zástavní právo jen ke spoluvlastnickému podílu, zákaz zcizení a zatížení, výmazy smluvních věcných práv, zajišťovací převod práva, vzdání se práva na náhradu škody na pozemku, změna výměr parcel, rozšíření a zúžení SJM a dopady na třetí osoby, pozemkové úpravy, průběh hranic a jejich změny, druhy zápisů do katastru nemovitostí, provedení vkladu a změnové LV.

Ukázka a obsah materiálu je k dispozici ZDE >>> Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ

 

 

Máte o eBook LIST VLASTNICTVÍ zájem?

1. Objednejte prostřednictvím formuláře níže, nebo na info@gaudens.cz zašlete své fakturační údaje.

2. Cenu produktu 770 Kč +DPH (celkem 931,70 Kč)  uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, var.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude eBook LIST VLASTNICTVÍ zaslán v elektronické podobě  na Vaší e-mailovou adresu (rozsah 98 stran, formát PDF); doklad o provedené platbě Vám následně zašleme na sdělený e-mail.

Pozn.: Pokud ještě nemáte eBook KATASTR NEMOVITOSTÍ, můžete provést souhrnnou platbu ve výši 1.742,40 Kč (cena za oba eBooky). Po připsání platby Vám budou eBooky LIST VLASTNICTVÍ a KATASTR NEMOVITOSTÍ zaslány v elektronické podobě  na Vaší e-mailovou adresu.

 

 

Hlavní autor a odborný garant: Mgr. Vladimír Syruček - nemovitostní problematice se v rámci své právní praxe aktivně věnuje od roku 1993, věnujete se též lektorské a publikační činnosti, spolupracuje s předními vydavateli právnické odborné literatury. Je členem Hospodářské komory ČR, Jednoty českých právníků a Vzdělávacího centra Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR. V poslední době byl např. hlavním autorem publikací Realitní právo - nemovitosti v realitní praxi (C.H.Beck - 1. vydání 2018, 2. vydání 2020).

 

 

Doporučujeme Vaší pozornosti eBook KATASTR NEMOVITOSTÍ >>>

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>