Objednat

eBook STAVEBNÍ PRÁVO V NOVÉM - NOVÝ STAVEBNÍ ZÁKON V PRAXI


 

Tento materiál o rozsahu 79 stran je praktický exkurz do stavebního řízení a územního plánování podle nového stavebního zákona a pomůže Vám s orientací ve změnách, které NSZ přinesl/přinese.

Zák.č. 283/2021 Sb., nový stavební zákon, nabývá účinnosti 1.7.2023, některá jeho ustanovení však již nabyla účinnosti dnem následujícím po dni jeho vyhlášení a také dnem 1.1.2022; NSZ je tedy v některých svých částech již účinný. Novelou NSZ, vyhlášenou dne 30.6.2022 ve Sbírce zákonů pod zák.č. 195/2022 Sb. s účinností od 1.7.2022, bylo částečně odloženo zřízení státní stavební správy.

 

 

Jakým tématům se eBook STAVEBNÍ PRÁVO V NOVÉM věnuje?

V materiálu najdete všechny potřebné informace, které nový stavební zákon přinesl/přinese, vítaným bonusem by pak mělo být srozumitelné vysvětlení pojmů používaných právě v souvislosti s územním a stavebním řízením. Jedná se tak o praktického průvodce, a to od záměru stavebníka, přes změnu územního plánu, získání stavebního povolení, až po kolaudaci a užívání daného záměru, to vše podle NSZ.

Pozn.: Samozřejmostí je, že pokud budou přijímány změny NSZ, které nová vláda avizuje, materiál bude  příslušně aktualizován, abyste měli vždy k dispozici verzi k zákonu v platném znění.

Obsah materiálu je k dispozici ZDE >>> Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ

 

 

Máte o eBook STAVEBNÍ PRÁVO V NOVÉM zájem?

1. Objednejte prostřednictvím formuláře níže, nebo na info@gaudens.cz zašlete své fakturační údaje.

2. Cenu produktu 740 Kč +DPH (celkem 895,40 Kč)  uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, var.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude eBook STAVEBNÍ PRÁVO V NOVÉM - NOVÝ STAVEBNÍ ZÁKON V PRAXI zaslán v elektronické podobě  na Vaší e-mailovou adresu (rozsah 79 stran, formát PDF); doklad o provedené platbě Vám rovněž zašleme na sdělený e-mail.

 

Hlavní autor a odborný garant: Mgr. Vladimír Syruček - nemovitostní problematice se v rámci své právní praxe aktivně věnuje od roku 1993, věnujete se též lektorské a publikační činnosti, spolupracuje s předními vydavateli právnické odborné literatury. Je členem Hospodářské komory ČR, Jednoty českých právníků a Vzdělávacího centra Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR. V poslední době byl např. hlavním autorem publikací Realitní právo - nemovitosti v realitní praxi (C.H.Beck - 1. vydání 2018, 2. vydání 2020).

 

 

Doporučujeme Vaší pozornosti: VZORY SMLUV PRO REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATELE, 91 vzorů a formulářů >>>

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>