Objednat

AKADEMIE PRODEJNÍCH TECHNIK REALITNÍHO MAKLÉŘE


Jednodenní speciální kurz

pro makléře a manažery RK

Cílem kurzu je probrat prodejní techniky a obchodní dovednosti, které jsou využitelné v realitní praxi. Dále se budeme věnovat základním principům jednání/práce s prodávajícími a kupujícími, ale i technikám efektivního telefonování, komunikačním chybám atp. Žádná zbytečná teorie, vše zaměřené na praxi.

"Chcete vědět, co konrétně se na akci dozvíte? Podívejte se na video, které jsem natočil pro Business Institut, kde prodejní techniky a psychologii prodeje přednáším ve studijním programu MBA Real Estate. Pro nás zde by mohla být zajímavá část 1:44-52:55. Mrkněte na to, třeba navíc tuto videopřednášku Úvod do prodejních technik realitního makléře využijete ve vaší realitní kanceláři jako jeden ze vzdělávacích zdrojů.

Petr Pavlíček, lektor kurzu

 

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
9. prosince 2021 (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)
.
Místo konání: Orea Hotel Voroněž, Křížkovského 47, Brno
Datum konání:
24. listopadu 2021 - kapacita kurzu naplněna

 

Program:

1) Prodejní techniky a konkrétní realitní situace - ve vztahu k prodávajícím i kupujícím

2) Koncept obchodního jednání, princip ARK trojúhelníku a 5 konceptů prodeje nemovitostí

3) Druhy prodejních technik, strategie jednání a vyjednávání, psychologie prodeje

 

Jakým tematům se budeme věnovat?

1) Jak obchodně jednat s druhými, jak prosazovat požadavky, když protistrana vytváří protitlak, tedy jak posouvat klienty z bodu A do bodu B, aby s námi nebojovali.

2) Jak pracovat s námitkami klientů při náborových jednáních nebo při prodejních prohlídkách.

3) Jak fungují ty nejúčinnější prodejní techniky, jako např. prodej otázkami, zpracování námitek, alternativní technika, přeměna cenového argumentu, myslivec, obě varianty techniky promyslím si to atd.

4) A mnohému dalšímu - vše zaměřené na praxi.

 

Přednášející:

Petr Pavlíček / právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání (soft i hard skills), v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@gaudens.cz ; přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 3.700 Kč + 21% DPH (celkem 4.477,- Kč) zahrnuje studijní materiál (v tištěné podobě - 18 stran) a občerstvení. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ nebo RČ objednatele; při naplnění kapacity kurzu je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven certifikát o absolvování kurzu Realitní profesionál.

 

Máte zájem o realizaci tohoto kurzu „na míru“ pouze pro Vaší kancelář nebo realitní tým? Informujte se na tel. +420 602 46 33 86.

TOPlist

"Chcete vědět, co konkrétně se na akci dozvíte? Podívejte se na video, které jsem natočil pro Business Institut, kde prodejní techniky a psychologii prodeje přednáším ve studijním programu MBA Real Estate. Pro nás zde by mohla být zajímavá část 1:44-52:55. Mrkněte na to, třeba navíc tuto videopřednášku využijete ve vaší kanceláři jako jeden ze vzdělávacích zdrojů - ke stažení na www.gaudens.cz/prod-techniky." Petr Pavlíček, lektor kurzuObjednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>