Objednat

REFRESH RA - workshop pro absolventy třídenní Realitní akademie


Připomenout si to podstatné - objevit nové nápady - sdílet zkušenosti - překlopit do praxe

 

Tento speciální workshop je určený absolventům třídenní Realitní akademie (moduly Nábor, Prodej a Prodejní techniky). Znovu si připomeneme důležitá témata a probereme další tipy a doporučení, které jsou využitelné v realitní praxi.

"Není podstatné, jestli jste Realitní akademii absolvovali letos nebo již před několika lety, jestli jste zkušený makléř nebo jste na začátku své kariéry. Podstatné je, zda máte chuť se posouvat dál, hledat nové a lepší cesty. Akce je totiž také mimořádnou příležitostí pro sdílení zkušeností - co funguje a vydělává druhým a mohlo by fungovat a vydělávat i Vám."

Petr Pavlíček, lektor kurzu

 

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání: 13. října 2022 (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-16.30)

 

Základní okruhy workshopu:

1) Obchodní plány makléře, typický pracovní den, náborové aktivity a referenční byznys

2) Náborová jednání, forma a podmínky spolupráce s prodávajícími

3) Koncepty a podpora prodeje, prohlídky a prodejní jednání, práce s poptávajícími

4) Prodejní techniky a psychologie prodeje

5) Panelová diskuse - řešení konkrétních dotazů z praxe, sdílení zkušeností


Přednášející:

Petr Pavlíček - právník, CEO společnosti Gaudens s.r.o. Je dlouholetým lektorem a poradcem v oblasti realitního vzdělávání (soft i hard skills), v rámci své právní praxe je odborným konzultantem problematiky týkající se nemovitostí, veřejných dražeb a exekucí; v realitách podniká od roku 1993. Je členem Jednoty českých právníků, byl aktivním členem představenstva České asociace dražebníků a výkonným ředitelem České komory realitních kanceláří.

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst, je třeba se předem registrovat. Rezervaci své účasti proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 2.700 Kč + 21% DPH (celkem 3.267 Kč) zahrnuje studijní materiál (23 stran v tištěné podobě) a občerstvení; možnost individuálního stravování v místě. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ objednatele. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

 

Pokud máte zájem o realizaci této akce pouze pro vaší realitní kancelář, kontaktujte nás na info@gaudens.cz nebo na tel. 602 46 33 86.

Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
30. dubna 2019 (prezence: 8.30 - 9.00; výklad: 9.00 - 16.30)
.
Místo konání: Hotel Slavia, Solniční 17, Brno
Datum konání:
26. března 2019 (prezence: 8.30 - 9.00; výklad: 9.00 - 16.30)
.
Pokud máte zájem o realizaci tohoto kurzu pouze pro vaší kancelář, kontaktujte nás na tel. 602 68 49 68 nebo na info@gaudens.cz.Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>