Objednat

RM TEST - TESTY ODBORNÝCH ZNALOSTÍ PRO REALITNÍ MAKLÉŘE (plná verze - 380 otázek)Materiál RM TEST navazuje na publikaci REALITNÍ PRÁVO (C.H.Beck), která je komplexní učebnicí pro realitní kanceláře a samostatně podnikající makléře. Z každé kapitoly autoři zpracovali do svých otázek to nejpodstatnější a Vy tak máte ve 255 otázkách oblasti, ve kterých by se makléři měli orientovat pro bezproblémové podnikání v realitách, ale také např. pro úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti pro kvalifikaci Realitní zprostředkovatel.

Materiál RM TEST dále obsahuje 125 otázek zpracovaných podle hodnotícího standardu Realitní zprostředkovatel (kód: 66-042-M, dle Národní soustavy kvalifikací).

A protože podnikání v realitách není pouze o odborných znalostech, ale také o obchodních strategiích a prodejních technikách, obdržíte od nás navíc zdarma eBook ANTISLEVY, který se věnuje malému, ale o to zásadnějšímu, fragmentu práce makléře - vyjednávání o prodejní ceně.

 

 

K čemu Vám bude RM TEST dobrý?

1) Získáte praktický nástroj pro zaškolování nováčků a pro zvyšování odbornosti Vašich stávajících makléřů.

2) Pomocí testu vždy zjistíte úroveň znalostí, a to jak Vámi zaškolovaných makléřů, tak i těch nově příchozích s vlastními zkušenostmi. Výsledky testu Vám pak přesně ukáží, ve kterých oblastech by si makléři měli doplnit své znalosti.

3) V testu naleznete témata, která bude dobré znát pro úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti pro kvalifikaci Realitní zprostředkovatel. Materiál rovněž obsahuje otázky týkající se zák.č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování - to Vám pomůže ve snadné orientaci v Realitním zákonu.

4) Materiál RM TEST obdržíte ve formátu PDF (verze s vyznačením správných odpovědí i bez odpovědí) - stačí jej tedy vytisknout a zařadit do školících a pracovních manuálů, které ve Vaší kanceláři používáte.

Ukázkový náhled otázek k dispozici ZDE >>> Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ

 

 

Máte o RM TEST také zájem?

1. Objednejte prostřednictvím formuláře níže, nebo na info@gaudens.cz zašlete své fakturační údaje.

2. Cenu produktu 1.170 Kč +DPH (celkem 1.415,70 Kč) uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, v.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude materiál RM TEST - TESTY ODBORNÝCH ZNALOSTÍ PRO REALITNÍ MAKLÉŘE (380 otázek - rozsah 83 stran, verze s odpovědí i bez odpovědi + tabulky na odpovědi, vše ve formátu PDF) zaslán na Vaší e-mailovou adresu + od nás ZDARMA obdržíte jako bonus eBook ANTISLEVY (rozsah 39 stran, v hodnotě 580 Kč).

12.9. - Právo a nemovitosti v realitní praxi - smlouvy a paragrafy, www.gaudens.cz/pravo

13.9. - Budování a vedení realitního týmu, manažerský workshop, www.gaudens.cz/tym

18-20.9. - Realitní akademie - nábor, prodej, prodejní techniky, www.gaudens.cz/akademie

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>