Objednat

eBook REALITNÍ ZÁKON v praxi realitních zprostředkovatelů


 

Materiál je praktickým pomocníkem pro realitní kanceláře a samostatně podnikající makléře v souvislosti se zák.č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (realitní zákon, ZRZ). Je vhodný také pro advokáty a právníky, kteří se věnují nemovitostem nebo poskytují právní služby realitním kancelářím.

V rozsahu 82 stran naleznete přehledný exkurz do zákona  z pohledu činnosti realitních zprostředkovatelů - realitních kanceláří a samostatně podnikajících makléřů. Tento eBook tak řeší vše podstatné týkající se implementace realitního zákona do realitní praxe; navíc ve spojení s produktem Vzory smluv pro RK budete mít vše, co ohledně ZRZ potřebujete.

 

 

V čem je eBook REALITNÍ ZÁKON V PRAXI přínosný?

Budete mít praktický a ucelený materiál (návod) týkající se implementace Zákona o realitním zprostředkování do realitní praxe + praktické informace týkající se přípravy a realizace nemovitostního obchodu, vše podstatné na jednom místě, koncentrované do 82 stran a s garancí případných aktualizací.

 

 

Jakým tématům se eBook REALITNÍ ZÁKON V PRAXI věnuje?

1) Zákon o realitním zprostředkování z pohledu zprostředkovatele: Koho přesně se týká, na jaké činnosti se vztahuje a nevztahuje, jaký dopad má na stávající makléře (vzdělání, praxe, zkouška), jak se mají realizovat úschovy kupní ceny a vybírat rezervační zálohy, povinné pojištění, zprostředkovatelské smlouvy - jejich nálěžitosti a zakázaná a neplatná ujednání, informační povinnost zprostředkovatele, exkluzivní smlouvy, rezervační smlouvy, provize, kontrola, termíny a mnoho dalšího.

2) Doplňující informace

3) Příprava obchodního případu

4) Kupní smlouva

Obsah materiálu je k dispozici ZDE >>> Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ

 

 

Máte o eBook REALITNÍ ZÁKON V PRAXI také zájem?

1. Objednejte prostřednictvím formuláře níže, nebo na info@gaudens.cz zašlete své fakturační údaje.

2. Cenu produktu 740 Kč +DPH (celkem 895,40 Kč)  uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, var.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude eBook REALITNÍ ZÁKON V PRAXI REALITNÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ zaslán v elektronické podobě  na Vaší e-mailovou adresu (rozsah 82 stran, formát PDF) spolu s dokladem o provedené platbě.

 

 

Doporučujeme Vaší pozornosti: VZORY SMLUV PRO REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATELE, 91 vzorů a formulářů >>>
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>