Objednat

eBook NEMOVITOSTNÍ OBCHODY SE STÁTEM v realitní praxi


 

Jak postupovat v případě nemovitostních obchodů se státem? Např. se na Vás obrátí klient s požadavkem o konzultaci/pomoc v situaci, kdy si chce pronajmout státní louku nebo chce od státu získat nevyužívanou stavbu, anebo obráceně - organizační složka státu či státní organizace má zájem o klientovu nemovitost, nebo si ji chce ve veřejném zájmu propachtovat, koupit či směnit.

Procesy a náležitosti, kdy na jedné straně smluvního vztahu vystupuje Česká republika, se budou nutně lišit od jiného (běžného) smluvního vztahu, kdy jednáte s nestátní entitou (fyzickou nebo „obyčejnou“ právnickou osobou). A co vše bychom měli znát a jak konkrétně postupovat? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete na 23 stranách tohoto eBooku.

 

 

Obsah eBooku NEMOVITOSTNÍ OBCHODY SE STÁTEM

1. Stručný průvodce zák.č. 219/2000 Sb., o majetku státu a jeho vystupování v právních vztazích

2. Kupní smlouva a další možnosti nemovitostních kontraktů se státem

3. Registr smluv a jeho členění

4. Státní subjekty a majetek státu, kompetence, příslušnost

5. Konkrétní praktické příklady: stát chce určitý majetek nabýt, stát chce majetek užívat, stát se chce svého majeteku zbavit, stát svůj majetek nechce dočasně využívat

Ukázka z materiálu k dispozici ZDE >>> Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ

 

 

Máte o eBook NEMOVITOSTNÍ OBCHODY SE STÁTEM zájem?

1. Objednejte prostřednictvím formuláře níže, nebo na info@gaudens.cz zašlete své fakturační údaje.

2. Cenu produktu 320 Kč +DPH (celkem 387,20 Kč)  uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, var.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude eBook NEMOVITOSTNÍ OBCHODY SE STÁTEM zaslán v elektronické podobě  na Vaší e-mailovou adresu (rozsah 23 stran, formát PDF); doklad o provedené platbě Vám rovněž zašleme na sdělený e-mail.

 

Hlavní autor a odborný garant: Mgr. Vladimír Syruček - nemovitostní problematice se v rámci své právní praxe aktivně věnuje od roku 1993, věnujete se též lektorské a publikační činnosti, spolupracuje s předními vydavateli právnické odborné literatury. Je členem Hospodářské komory ČR, Jednoty českých právníků a Vzdělávacího centra Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR. V poslední době byl např. hlavním autorem publikací Realitní právo - nemovitosti v realitní praxi (C.H.Beck - 1. vydání 2018, 2. vydání 2020).

 

 

Doporučujeme Vaší pozornosti: VZORY SMLUV PRO REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATELE, 97 vzorů a formulářů >>>

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>