Vánoční test občanských znalostí pro realitní makléře, manažery realitních týmů a majitele realitních kanceláří


 

Speciální vánoční dárek pro všechny hravé :-)

Co bychom měli znát pro sebe, ale i pro život kolem sebe? Autoři projektu Realitní Flash - měsíčník pro makléře pro Vás "pod stromeček" připravili bezvadný a praktický dárek v podobě malého testu.

Mezi 46 otázkami najdete v rozsahu 10 stran tato témata: veřejná moc, podzákonné právní předpisy, soudní a správní řízení, samospráva, svobodný přístup k informacím, kybernetická bezpečnost, občanská práva, občanskoprávní vztahy, pracovněprávní vztahy a ochrana osobních údajů.

Tak co, vyzkoušíte si své znalosti?

Vánoční test pro realitní makléře - otázky >>>

Vánoční test - s vyznačením správných odpovědí >>>

Vánoční test - tabulka na výsledky >>>

Vánoční test - tabulka s výsledky >>>

Zasoutěžte si u Vás v kanceláři, při vlastním vyplňování testu samozřejmě neopisujte z tabulky správných odpovědí. A jestli budete mít někdo úspěšnost testu 100%, napište nám na info@gaudens.cz - to by si totiž zasloužilo speciální odměnu např. v podobě 25% slevy na vybraný realitní kurz.

A teď s chutí do toho - vše potřebné máte ke stažení výše!

 

 

 

Vážení přátelé, kolegyně a kolegové,

přeji Vám za sebe a za firmu Gaudens krásné a pohodové svátky, úspěšný a spokojený rok 2024 a ať Vám ten nový rok přinese třeba i splnění některých Vašich přání...

Mějte se fajn, Petr Pavlíček

 


 

Teambuilding je proces zaměřující se na pomoc ke zdravému vývoji týmu i jednotlivých členů skupiny, vytvoření spolupracující atmosféry.