Objednat

Realitní manuál s komentářem - 23(+0) TECHNIK, JAK PRODÁVAT BEZ POSKYTOVÁNÍ ZBYTEČNÝCH SLEV


 

Tento materiál, který je s ohledem na obsažené informace určený výhradně realitním makléřům, se věnuje té části prodejního jednání, kdy je „na stole“ požadavek kupujících na slevu. Totiž právě během tohoto okamžiku může makléř svému prodávajícímu buď peníze vydělat nebo ho o ně připravit.

V rozsahu 39 stran naleznete celkem 23(+0) prodejních technik, jak úspěšně zpracovávat požadavky kupujících na slevu z kupní ceny - tedy jak můžete prodávat bez poskytování zbytečných slev, ale současně tím neohrozit vlastní realizaci prodeje. Jinak řečeno, jak vydělávat další peníze sobě a svým klientům.

 

"Proč se vlastně zabývat tím, jestli prodávající dají nebo nedají tu tzv. finální slevu kupujícím? Co je nějakých 50 nebo 100 tisíc v případě, kdy prodáváte objekt v řádech milionů? Přeci proto, že se jedná o peníze vašich klientů - prodávajících. Možná ale také proto, že se jedná i o vaše peníze. Mimochodem, jedné naší klientské realitní kanceláři to za 4,5 měsíce vydělalo navíc 192.000 Kč! Co myslíte, kolik by to mohlo za rok vydělat navíc vám...?"

Petr Pavlíček, autor manuálu

 

 

Máte o manuál 23(+0) TECHNIK, JAK PRODÁVAT BEZ SLEV také zájem?

1. Objednejte formulářem (viz. níže) nebo na e-mail info@gaudens.cz zašlete své fakturační údaje.

2. Cenu eBooku 480 Kč +DPH (celkem 580,80 Kč) uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, v.s.: Vaše IČO.

3. Po připsání platby Vám bude realitní manuál 23(+0) TECHNIK, JAK PRODÁVAT BEZ SLEV v rozsahu 39 stran zaslán v elektronické podobě (ve formátu PDF) na Vaší e-mailovou adresu.

Studijní složka REALITNÍ MAKLÉŘ

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>