Objednat

Dress code, styling a image úspěšného muže v byznysu


 

Připravte se na nabitý program. Dozvíte se vše, co by měl každý správný muž vědět a znát z oblasti stylingu a dress codu, co využijete jak v profesním, tak i v soukromém životě. Vždyť to, jak vypadáme, má velký vliv na to, jak jsme vnímáni...

Společně probereme věci kolem prvního dojmu a haló efektů, sociálních faktorů a bubliny. Řekneme si důležité věci týkající se barevné psychologie a typologie, probereme témata týkající se mužské postavy a jejího formování. Uděláme si jasno v základech každého pánského šatníku, řekneme si, co v něm nesmí chybět a co se v něm naopak nikdy nesmí objevit - jednotlivé kusy oblečení, jak mají vypadat a jak mají sedět. Probereme kravaty a uzly, kvalitu oděvů a jejich materiály. Společně zkombinujeme styl, barvy, obuv a doplňky a probereme formální a neformální pravidla dress codu.

 

 

Kdy a kde?

.
Místo konání: Hadovka Office Park, Evropská 33A, Praha 6
Datum konání:
bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-13.00)
.
Místo konání: Hotel Avanti, Střední 61, Brno
Datum konání:
bude upřesněno (prezence: 8.30-9.00; program: 9.00-13.00)

 

 

Jana Hauserová / profesionální vizážistka a stylistka / www.janahauser.cz. Vystudovala obor Master of Make-up Artist, Stylist and Photographer. Jako stylistka se věnuje reklamě, filmu, svatbám a portrétovému focení, má bohaté zkušenosti s líčením na módních přehlídkách, při tvorbě reklam a fotografií. Ve svém oboru poskytuje individuální poradenství a konzultace mužům i ženám z řad korporátní, podnikatelské i umělecké klientely. Je členkou Asociace vizážistů a stylistů ČR.

 

 

Organizační informace:

Protože je k dispozici pouze omezený počet míst (kapacita akce je vždy pouze 12 osob), je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři níže, přijaté přihlášky potvrzujeme na sdělený e-mail.

Účastnický poplatek ve výši 1.800 Kč + 21% DPH (celkem 2.178 Kč) zahrnuje vedle vlastního programu také drobné občerstvení. Dispozice pro platbu - č.ú.: 19-5607090287/0100, v.s.: IČ nebo RČ objednatele; při naplnění kapacity kurzu je rozhodný termín úhrady. Daňový doklad o provedené platbě (faktura) bude objednateli zaslán na sdělený e-mail po připsání platby.

Každému účastníkovi bude vystaven Certifikát o absolvování.

 

Máte zájem o realizaci této akce pouze pro Vaší firmu?

Kontaktujte nás na info@gaudens.cz.

TOPlist

připrav se na nabitý den, témat v obou blocích bude opravdu hodně...Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky
a zásady ochrany osobních údajů
jsou k dispozici ZDE >>>