Objednat

Dárkový certifikát pro makléře na realitní kurzy (a realitní produkty)


Také v letošním roce jsme pro vás připravili zajímavou (ale hlavně praktickou) možnost odměnit vaše makléře za jejich obchodní výsledky (nebo i za pracovní snažení a nasazení). A i letos je Dárkový certifikát vydáván v barevném provedení v tištěné podobě formátu A4.

 

K čemu je DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT dobrý?


1. Odměníte své makléře za celoroční aktivity a výsledky. Jasně jim tak dáte na jevo, že si spolupráce s nimi vážíte a že do nich i nadále vkládáte své naděje.

2. Současně své makléře postrčíte k dalšímu profesnímu vzdělávání, což by mělo mít za následek ještě lepší obchodní výsledky.

Jak výstižně napsal jeden manažer realitní kanceláře: "Prostě tři mouchy jednou ranou - své makléře odměním za jejich výsledky, to další profesní vzdělávání by jim ještě mělo zlepšit produkci a navíc dáme hodnotu dárku do nákladů."

 

Jak je možné tento poukaz využít?

Dárkový certifikát je vystaven jmenovitě na konkrétního makléře s tím, že tento obdrží v hodnotě poukazu slevu na námi pořádané realitní kurzy nebo na naše realitní produkty. Tedy např. při hodnotě poukazu 1.500 Kč bude sleva při budoucím objednání kurzu/produktu ve výši 1.500 Kč.

Tři kurzy, na které makléři nejčastěji využívají tento poukaz:

Tento Dárkový certifikát je ovšem možné využít např. i při individuálních vzdělávacích akcích, které pořádáme přímo v místě dané realitní kanceláře, kdy se realitní makléři na nákladech kurzu podílejí.

Platnost certifikátu je 12 měsíců, majitel (adresát) certifikátu jej tedy musí uplatnit v průběhu roku 2022.

 

V jaké hodnotě jsou DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY vydávány?

Certifikáty jsou nejčastěji ze strany realitních kanceláří objednávány v hodnotě 1.500 Kč nebo 3.000 Kč, je ovšem možné tento poukaz vystavit i na jakoukoli jinou částku dle požadavku realitní kanceláře.

Dárkový certifikát může být vystaven i na hodnotu konkrétního kurzu (hodnota certifikátu odpovídá ceně daného kurzu) nebo i na konkrétní kurz (namísto částky je v certifikátu uvedený konkrétní kurz).

 

Jak lze DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT objednat?


1. Jednoduše prostřednictvím formuláře (viz. níže) s tím, že do poznámky uveďte jméno a příjmení makléře a požadovanou nominální hodnotu certifikátu.

2. Příslušnou cenu certifikátu (nebo sumu certifikátů při více obdarovávaných makléřích) uhraďte na ú.č. 19-5607090287/0100, var.s.: vaše IČO.

3. Po připsání platby vám bude objednaný DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT (nebo CERTIFIKÁTY při více makléřích) obratem zaslán na adresu vaší kanceláře spolu s daňovým dokladem o provedené platbě.

 

TOPlist
Objednávka

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

AntiSpam

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici ZDE >>>

Partneři